Kalender

Oktober 2017

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
20/10/2017 SwimCup-1 en NJK 800/1500 Amsterdam 09.30
21/10/2017 SwimCup-1 en NJK 800/1500 Amsterdam 09.30
21/10/2017 5 van Twente (deel1) Oldenzaal 15.30
22/10/2017 SwimCup-1 en NJK 800/1500 Amsterdam 09.00
28/10/2017 Zuyderzee Masters Circuit 2 Emmeloord 16.30
29/10/2017 Open Gelderse Masters Kampioenschappen Winterswijk 14.45
29/10/2017 B-limiet / Limietwedstrijd (OK kb) Almelo 14.45

November 2017

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
03/11/2017 LAC Hengelo 18.30
05/11/2017 Violacup Hengelo 14.00
05/11/2017 LAC inhaalmogelijkheid Enschede 13.30
11/11/2017 Meerkamp deel 1 Vriezenveen 14.30
11/11/2017 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 12.30
12/11/2017 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 12.30
18/11/2017 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 12.30
19/11/2017 Zuyderzee Masters Circuit 3 Almere-Poort 15.30
19/11/2017 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 12.30
19/11/2017 Instap (deel 2) Denekamp 14.00
25/11/2017 Overijsselse Minioren Club Meet Zwolle 13.30
26/11/2017 Interne zwemwedstrijd Borne 08.00

December 2017

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
01/12/2017 LAC Hengelo 18.30
02/12/2017 Meerkamp deel 2 Nijverdal 12.00
09/12/2017 Zuyderzee Masters Circuit 4 Lelystad nnb
09/12/2017 Minioren-Junioren Circuit 2 Hengelo 14.00
14/12/2017 NJJK korte baan (800/1500 jeugd) Eindhoven nnb
15/12/2017 NJJK korte baan Eindhoven nnb
16/12/2017 Overijsselse B Kampioenschappen kb nnb nnb
16/12/2017 NJJK korte baan Eindhoven nnb
17/12/2017 Overijsselse B Kampioenschappen korte baan nnb nnb
17/12/2017 NJJK korte baan Eindhoven nnb
17/12/2017 5 van Twente (deel 2) Hengelo 14.00
21/12/2017 ONK korte baan Hoofddorp nnb
22/12/2017 ONK korte baan Hoofddorp nnb
23/12/2017 ONK korte baan Hoofddorp nnb
28/12/2017 Oliebollenwedstrijd Almelo 14.45
31/12/2017 Oudjaarsdag

Januari 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
06/01/2018 Zuyderzee Masters Circuit 5 Zwolle nnb
13/01/2018 Competitie Team 1 Groningen 14.45
14/01/2018 Competitie Team 2 Oldenzaal 14.00
18/01/2018 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb
19/01/2018 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb
20/01/2018 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb
20/01/2018 Junioren-Jeugd Circuit 3 Markelo 14.00
21/01/2018 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb
21/01/2018 5 van Twente (deel 3) Losser 14.30
27/01/2018 Swimkick-Minioren Circuit 2 Hengelo 14.00

Februari 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
03/02/2018 Competitie Team 1 Hengelo 14.00
04/02/2018 Competitie Team 2 Nijverdal 12.00
10/02/2018 Middenafstand limiet (en LAC) Hengelo 14.00
11/02/2018 Minioren-Junioren Circuit 3 Almelo 14.45
16/02/2018 LAC Hengelo 18.30
17/02/2018 Zuyderzee Masters Circuit 6 Heerenveen nnb
17/02/2018 Instap (deel 3) Hengelo 14.00
17/02/2018 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb
18/02/2018 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb
24/02/2018 Meerkamp deel 3 Rijssen 15.30
24/02/2018 Toernooi (50m) Nijmegen nnb

Maart 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
10/03/2018 Challenger (50m) nnb
11/03/2018 Challenger (50m) nnb
11/03/2018 Swimkick-Minioren Circuit 3 Enschede 13.30
17/03/2018 Competitie Team 1 Hengelo 14.00
18/03/2018 Competitie Team 2 Lochem 17.00
24/03/2018 Masters Arnhem nnb
25/03/2018 Zuyderzee Masters Circuit 7 Amersfoort nnb
25/03/2018 Interne zwemwedstrijd Borne 08.00
25/03/2018 Junioren-Jeugd Circuit 4 Oldenzaal 15.00
31/03/2018 Toernooi (50m) Nijmegen

April 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
01/04/2018 1ste Paasdag
06/04/2018 LAC Hengelo 18.30
06/04/2018 Swimcup-2 Eindhoven
07/04/2018 Meerkamp deel 4 Hengelo 14.00
07/04/2018 Swimcup-2 Eindhoven
07/04/2018 Nationale Arena Minioren Club Meet nnb
08/04/2018 Zuyderzee Masters Circuit 8 Alkmaar nnb
08/04/2018 Swimcup-2 Eindhoven
08/04/2018 Overijsselse Minioren Sprintkampioenschappen nnb
13/04/2018 Swimcup-3 en NK lange afstanden Eindhoven nnb
14/04/2018 Swimcup-3 Eindhoven nnb
14/04/2018 5 van Twente (deel4) Hengelo 14.00
15/04/2018 Swimcup-3 Eindhoven
15/04/2018 B-limiet Losser 14.30
21/04/2018 Laatste kans limiet Hengelo 14.00
21/04/2018 Competitie Team 1 (finale hoofdklasse) nnb
22/04/2018 Competitie Team 2 Nijverdal 12.00
28/04/2018 Toernooi (50m) Nijmegen

Mei 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
03/05/2018 ONK Masters Den Haag nnb
04/05/2018 ONK Masters Den Haag nnb
05/05/2018 ONK Masters Den Haag nnb
06/05/2018 ONK Masters Den Haag nnb
11/05/2018 LAC Hengelo 18.30
12/05/2018 Riessentak toernooi Rijssen 09.30
12/05/2018 Challenger (50m) nnb
13/05/2018 Challenger (50m) nnb
13/05/2018 5 van Twente (deel 5) Enschede 13.30
19/05/2018 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb
20/05/2018 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb
20/05/2018 1ste Pinksterdag
26/05/2018 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 13.00
27/05/2018 Zuyderzee Masters Circuit 9 Grootebroek nnb
27/05/2018 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 13.00
27/05/2018 Instap (deel 4) Enschede 13.30

Juni 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
02/06/2018 Meerkamp deel 5 Markelo 13.30
02/06/2018 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 13.00
03/06/2018 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 13.00
09/06/2018 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb
10/06/2018 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb
14/06/2018 NJJK lange baan (800/1500 jeugd) nnb nnb
15/06/2018 NJJK lange baan nnb nnb
16/06/2018 Twenterand Kanaalrace Kanaal Almelo-de Haandrik nnb
16/06/2018 NJJK lange baan nnb nnb
16/06/2018 Overijsselse B Kampioenschappen nnb nnb
17/06/2018 NJJK lange baan nnb
17/06/2018 Overijsselse B Kampioenschappen nnb nnb
21/06/2018 ONK lange baan nnb nnb
22/06/2018 ONK lange baan nnb
23/06/2018 ONK lange baan nnb
24/06/2018 Kortebaanwedstrijden nnb nnb

Juli 2018

Datum Wedstrijd Locatie Aanvang
01/07/2018 Speedo SportEmotion Jaargangfinale Dordrecht nnb
07/07/2018 Start zomervakantie
08/07/2018 Interne zwemwedstrijd Borne 08.00