Zwemmen

WS Twente kent drie zwemonderdelen: AquaMania, Masterszwemmen en Selectiezwemmen.

AquaMania

AquaMania is voor zwemmers vanaf vijf tot tien jaar die hun A en B diploma hebben gehaald en spelenderwijs hun plezier en vaardigheden willen vergroten op het gebied van zwemmen en waterpolo.

Masters

Masterszwemmen richt zich op iedereen van 18 jaar en ouder die zijn zwemvaardigheden en conditie verder wil uitbouwen.

Selectiezwemmen

Selectiezwemmen is prestatiegericht. Er wordt dan ook meerdere keren per week getraind om de techniek, de conditie en de resultaten te verbeteren

Zwemkalender

Februari 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
24 Meerkamp deel 3 Rijssen 15.00 15.30

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

24 Limietwedstrijd lb Nijmegen 12.30 13.00

1ste Selectie 

Maart 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 Regio Lange Afstanden Kampioenschappen Nijmegen 12.30 13.00

LAC zwemmers (junioren en ouder)

04 Regio Lange Afstanden Kampioenschappen Nijmegen 12.30 13.00

LAC zwemmers (junioren en ouder)

10 KNZB Challenger lb Oosterhout 13.00 14.00

1ste Selectie

11 KNZB Challenger lb Oosterhout 13.30 14.30

1ste Selectie

11 Swimkick-Minioren Circuit 3 Enschede 13.00 13.30

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), op uitnodiging van de trainers

17 Competitie Team 1 Hengelo 13.30 14.00

1ste Selectie

17 Competitie Team 2 Lochem 16.30 17.00

2de Selectie

18 Masters interne wedstrijd Hengelo 13.00

Masters

24 Masters Arnhem nnb nnb

Masters

25 Zuyderzee Masters Circuit 7 Amersfoort 13.15 14.00

Masters

25 Interne zwemwedstrijd Borne 07.45 08.00
25 Junioren-Jeugd Circuit 4 Oldenzaal 14.30 15.00

Minioren Selectie (junioren) en 2de Selectie (junioren en jeugd), op uitnodiging vd trainers

30 LAC Hengelo 18.15 18.30

De LAC wedstrijd van 6 april 2018 is verplaatst naar 30 maart 2018!

31 Limietwedstrijd lb Nijmegen 12.30 13.00

1ste Selectie

April 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 1ste Paasdag
06 LAC (verplaatst) - -

Verplaatst naar vrijdag 30 maart 2018

06 Swimcup-2 Den Haag - 09.30

1ste Selectie

07 Meerkamp deel 4 Hengelo 13.30 14.00

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

07 LAC inhaalmogelijkheid Oldenzaal nnb nnb

Informatie via Bas Groeneweg

07 Swimcup-2 en NK lange afstanden Den Haag - 09.30

1ste Selectie

07 Nationale Arena Minioren Club Meet Den Haag nnb nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren) , op uitnodiging van de trainers 

08 Zuyderzee Masters Circuit 8 Alkmaar nnb nnb

Masters

08 Swimcup-2 en NK lange afstanden Den Haag - 09.00

1ste Selectie

08 Overijsselse Minioren Sprintkampioenschappen Hengelo 13.30 14.00

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

13 Swimcup-3 en NK lange afstanden Eindhoven - 09.30

1ste Selectie

14 Swimcup-3 en NK lange afstanden Eindhoven - 09.30

1ste Selectie

14 5 van Twente (deel4) Hengelo 13.30 14.00

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

15 Swimcup-3 en NK lange afstanden Eindhoven - 09.00

1ste Selectie

15 B-limiet Losser 14.00 14.30

2de Selectie, Minioren Selectie (junioren) en Breedtesport

21 Laatste kans limiet Hengelo 13.30 14.00

Minioren Selectie, 2de Selectie, 1ste Selectie en Masters

21 Competitie Team 1 (finale hoofdklasse) nnb

1ste Selectie

22 Competitie Team 2 Nijverdal 11.30 12.00

2de Selectie

28 Limietwedstrijd lb Nijmegen 12.30 13.00

1ste Selectie

Mei 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

04 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

05 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

06 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

11 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (en ouder)

12 Riessentak toernooi Rijssen 09.00 09.30

Zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (en ouder).

12 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

13 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

13 5 van Twente (deel 5) Enschede 13.00 13.30

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

19 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb nnb
20 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb nnb
20 1ste Pinksterdag
26 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

27 Zuyderzee Masters Circuit 9 Grootebroek nnb nnb

Masters

27 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

27 Instap (deel 4) Enschede 13.00 13.30

Beginnende wedstrijdzwemmer van Zwemmania en Swimkick

Juni 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
02 Meerkamp deel 5 Markelo 13.00 13.30

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

02 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

03 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

09 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

10 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

14 NJJK lange baan (800/1500 jeugd) nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (jeugd), mits limiet behaald 

15 NJJK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

16 Twenterand Kanaalrace Kanaal Almelo-de Haandrik nnb nnb

Masters

16 NJJK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

16 Overijsselse B Kampioenschappen Zwolle nnb nnb

Selectiezwemmers, mits geen A limiet behaald

17 NJJK lange baan nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

17 Overijsselse B Kampioenschappen Zwolle nnb nnb

Selectiezwemmers, mits geen A limiet behaald

21 ONK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

22 ONK lange baan nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

23 ONK lange baan nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

24 Kortebaanwedstrijden nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren/jeugd/senioren), mits limiet behaald

Juli 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 Speedo SportEmotion Jaargangfinale Dordrecht nnb nnb

Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald 

07 Start zomervakantie
08 Interne zwemwedstrijd Borne 07.45 08.00