Kalender

Augustus 2020

Datum Wedstrijd Locatie Omschrijving
12/08/2020 Hengelo Long Course Challenge Hengelo (Sportbad)

1ste Selectie (limiet)

13/08/2020 Hengelo Long Course Challenge Hengelo (Sportbad)

1ste Selectie (limiet)

14/08/2020 Hengelo Long Course Challenge Hengelo (Sportbad)

1ste Selectie (limiet)

31/08/2020 Zwemwedstrijden seizoen 20/21 onder voorbehoud ivm coronavirus

September 2020

Datum Wedstrijd Locatie Omschrijving
12/09/2020 Miniorenlimiet kb Hengelo

AquaMania, Swimkick, Minioren

13/09/2020 Masters Club Meet Leiden

Masters

13/09/2020 Miniorenlimiet kb nnb

AquaMania, Swimkick, Minioren

18/09/2020 LAC, deel 1 Hengelo

v.a. minioren 3

19/09/2020 Instap, deel 1 Markelo

AquaMania, Swimkick 

20/09/2020 Junioren Jeugd Circuit, deel 1 Hengelo

1ste Selectie & 2e Selectie 

26/09/2020 Minioren Circuit, deel 1 Hengelo

Swimkick & Minioren Selectie 

27/09/2020 Interne zwemwedstrijd Borne

AquaMania & Swimkick & Minioren Selectie 

Oktober 2020

Datum Wedstrijd Locatie Omschrijving
03/10/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 1 Hengelo

1ste Selectie 

04/10/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 3 Hengelo

2e Selectie & Masters 

04/10/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 2 Oldenzaal

2e Selectie & Masters 

09/10/2020 LAC, deel 2 Hengelo

v.a. minioren 3 

24/10/2020 Zuyderzee Masters Circuit 1 Emmeloord

Masters

25/10/2020 Junioren Jeugd Circuit, deel 2 Almelo

1ste Selectie & 2e Selectie 

31/10/2020 Viola Sprint (Limietwedstrijd) Hengelo

Minioren Selectie & 1ste Selectie & 2e Selectie & Masters 

31/10/2020 Minioren Circuit, deel 2 Nijverdal

Swimkick & Minioren Selectie 

November 2020

Datum Wedstrijd Locatie Omschrijving
07/11/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 1 Denekamp

1ste Selectie

07/11/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 3 Hengelo

2e Selectie & Masters 

08/11/2020 Nationale ZwemCompetitie Team 2 Hengelo

2e Selectie & Masters 

14/11/2020 Minioren Club Meet, deel 1 Oldenzaal

Swimkick & Minioren Selectie 

21/11/2020 Limietwedstrijd kb (Junioren/ Jeugd) Hengelo

1ste Selectie & 2e Selectie & Masters (indien geen OKA)

21/11/2020 Overijsselse A Kampioenschappen kb (onder voorbehoud)

1ste Selectie (limiet)

22/11/2020 Zuyderzee Masters Circuit 2 Almere-Poort

Masters 

22/11/2020 Overijsselse A Kampioenschappen kb (onder voorbehoud)

1ste Selectie (Limiet)

28/11/2020 Overijsselse A Kampioenschappen kb (onder voorbehoud)

1ste Selectie (Limiet)

28/11/2020 Regio Minioren Sprint Kampioenschappen Denekamp

Swimkick & Minioren Selectie 

29/11/2020 Overijsselse A Kampioenschappen kb (onder voorbehoud)

1ste Selectie (Limiet)

29/11/2020 Limietwedstrijd kb (Senioren) / onder voorbehoud nnb

1ste Selectie & 2e Selectie & Masters