Zwemmen

WS Twente kent drie zwemonderdelen: AquaMania, Masterszwemmen en Selectiezwemmen.

AquaMania

AquaMania is voor zwemmers vanaf vijf tot tien jaar die hun A en B diploma hebben gehaald en spelenderwijs hun plezier en vaardigheden willen vergroten op het gebied van zwemmen en waterpolo.

Masters

Masterszwemmen richt zich op iedereen van 18 jaar en ouder die zijn zwemvaardigheden en conditie verder wil uitbouwen.

Selectiezwemmen

Selectiezwemmen is prestatiegericht. Er wordt dan ook meerdere keren per week getraind om de techniek, de conditie en de resultaten te verbeteren

Zwemkalender

Oktober 2017

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
28 Zuyderzee Masters Circuit 2 Emmeloord 16.00 16.30

Masters

29 Open Gelderse Masters Kampioenschappen Winterswijk 14.15 14.45

Masters

29 B-limiet / Limietwedstrijd (OK kb) Almelo 14.15 14.45

B-limiet: 2de Selectie, Minioren Selectie (junioren) ; Limietwedstrijd voor OK kb: 1ste Selectie

November 2017

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (of ouder).

05 Violacup Hengelo 13.30 14.00

Selectiezwemmers

05 LAC inhaalmogelijkheid Enschede 13.00 13.30

Informatie via Bas Groeneweg 

11 Meerkamp deel 1 Vriezenveen 14.00 14.30

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

11 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 11.45 12.30

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

12 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 11.45 12.30

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald.

18 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 11.45 12.30

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

19 Zuyderzee Masters Circuit 3 Almere-Poort 14.45 15.30

Masters

19 Overijsselse A Kampioenschappen korte baan Nijverdal 11.45 12.30

Selectiezwemers, mits A limiet behaald.

19 Instap (deel 2) Denekamp 13.30 14.00

Beginnende wedstrijdzwemmer van ZwemMania en Swimkick

25 Overijsselse Minioren Club Meet Zwolle 13.00 13.30

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), op uitnodiging van de KNZB.

26 Interne zwemwedstrijd Borne 07.45 08.00

December 2017

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (of ouder)

02 Meerkamp deel 2 Nijverdal 11.30 12.00

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

09 Zuyderzee Masters Circuit 4 Lelystad nnb nnb

Masters

09 Minioren-Junioren Circuit 2 Hengelo 13.30 14.00

Swimkick, Minioren Selectie en 2de Selectie (junioren), op uitnodiging van de trainers

14 NJJK korte baan (800/1500 jeugd) Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie (junioren en jeugd), mits limiet behaald

15 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie (junioren en jeugd), mits limiet behaald

16 Overijsselse B Kampioenschappen kb nnb nnb nnb
16 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie (junioren en jeugd), mits limiet behaald

17 Overijsselse B Kampioenschappen korte baan nnb nnb nnb
17 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie (junioren en jeugd), mits limiet behaald

17 5 van Twente (deel 2) Hengelo 13.30 14.00

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

21 ONK korte baan Hoofddorp nnb nnb

1ste Selectie, mits limiet bhaald

22 ONK korte baan Hoofddorp nnb nnb

1ste Selectie, mits limiet behaald

23 ONK korte baan Hoofddorp nnb nnb

1ste Selectie, mits limiet behaald

28 Oliebollenwedstrijd Almelo 14.15 14.45

Selectiezwemmers

31 Oudjaarsdag

Januari 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
06 Zuyderzee Masters Circuit 5 Zwolle nnb nnb

Masters

13 Competitie Team 1 Groningen 14.15 14.45

1ste Selectie

14 Competitie Team 2 Oldenzaal 13.30 14.00

2de Selectie

18 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb nnb

Masters

19 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb nnb

Masters

20 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb nnb

Masters

20 Junioren-Jeugd Circuit 3 Markelo 13.30 14.00

Minioren Selectie (junioren) en 2de Selectie (junioren en jeugd), op uitnodiging vd trainers.

21 ONK Masters korte baan Terneuzen nnb nnb

Masters

21 5 van Twente (deel 3) Losser 14.00 14.30

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

27 Swimkick-Minioren Circuit 2 Hengelo 13.30 14.00

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), op uitnodiging van de trainers

Februari 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 Competitie Team 1 Hengelo 13.30 14.00

1ste Selectie

04 Competitie Team 2 Nijverdal 11.30 12.00

2de Selectie

10 Middenafstand limiet (en LAC) Hengelo 13.30 14.00

Selectieszwemmers

11 Minioren-Junioren Circuit 3 Almelo 14.15 14.45

Swimkick, Minioren Selectie en 2de Selectie (junioren), op uitnodiging van de trainers

16 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (of ouder)

17 Zuyderzee Masters Circuit 6 Heerenveen nnb nnb

Masters

17 Instap (deel 3) Hengelo 13.30 14.00

Beginnende wedstrijdzwemmer van Zwemmania en Swimkick

17 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb nnb

Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

18 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb nnb

Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

24 Meerkamp deel 3 Rijssen 15.00 15.30

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

24 Toernooi (50m) Nijmegen nnb nnb

Maart 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
10 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

11 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

11 Swimkick-Minioren Circuit 3 Enschede 13.00 13.30

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), op uitnodiging van de trainers

17 Competitie Team 1 Hengelo 13.30 14.00

1ste Selectie

18 Competitie Team 2 Lochem 16.30 17.00

2de Selectie

24 Masters Arnhem nnb nnb

Masters

25 Zuyderzee Masters Circuit 7 Amersfoort nnb nnb

Masters

25 Interne zwemwedstrijd Borne 07.45 08.00
25 Junioren-Jeugd Circuit 4 Oldenzaal 14.30 15.00

Minioren Selectie (junioren) en 2de Selectie (junioren en jeugd), op uitnodiging vd trainers

31 Toernooi (50m) Nijmegen

April 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 1ste Paasdag
06 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (en ouder)

06 Swimcup-2 Eindhoven

1ste Selectie

07 Meerkamp deel 4 Hengelo 13.30 14.00

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

07 Swimcup-2 Eindhoven

1ste Selectie

07 Nationale Arena Minioren Club Meet nnb

Minioren Selectie (minioren), geselecteerd door KNZB

08 Zuyderzee Masters Circuit 8 Alkmaar nnb nnb

Masters

08 Swimcup-2 Eindhoven

1ste Selectie

08 Overijsselse Minioren Sprintkampioenschappen nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

13 Swimcup-3 en NK lange afstanden Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie

14 Swimcup-3 Eindhoven nnb nnb

1ste Selectie

14 5 van Twente (deel4) Hengelo 13.30 14.00

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

15 Swimcup-3 Eindhoven

1ste Selectie

15 B-limiet Losser 14.00 14.30

2de Selectie, Minioren Selectie (junioren) en Breedtesport

21 Laatste kans limiet Hengelo 13.30 14.00

Minioren Selectie, 2de Selectie, 1ste Selectie en Masters

21 Competitie Team 1 (finale hoofdklasse) nnb

1ste Selectie

22 Competitie Team 2 Nijverdal 11.30 12.00

2de Selectie

28 Toernooi (50m) Nijmegen

Mei 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

04 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

05 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

06 ONK Masters Den Haag nnb nnb

Masters

11 LAC Hengelo 18.15 18.30

Ervaren zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (en ouder)

12 Riessentak toernooi Rijssen 09.00 09.30

Zwemmers vanaf geboortejaar 2009 (en ouder).

12 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

13 Challenger (50m) nnb

1ste Selectie

13 5 van Twente (deel 5) Enschede 13.00 13.30

ZwemMania, Swimkick en Breedtesport

19 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb nnb
20 Pfingstschwimmen Nordhorn nnb nnb
20 1ste Pinksterdag
26 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

27 Zuyderzee Masters Circuit 9 Grootebroek nnb nnb

Masters

27 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

27 Instap (deel 4) Enschede 13.00 13.30

Beginnende wedstrijdzwemmer van Zwemmania en Swimkick

Juni 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
02 Meerkamp deel 5 Markelo 13.00 13.30

Zwemmania, Swimkick en 2de Selectie

02 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

03 Overijsselse A Kampioenschappen lange baan Hengelo 12.30 13.00

Selectiezwemmers, mits A limiet behaald

09 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

10 Overijsselse Minioren finales Hengelo nnb nnb

Swimkick en Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald

14 NJJK lange baan (800/1500 jeugd) nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (jeugd), mits limiet behaald 

15 NJJK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

16 Twenterand Kanaalrace Kanaal Almelo-de Haandrik nnb nnb

Masters

16 NJJK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

16 Overijsselse B Kampioenschappen nnb nnb nnb

Selectiezwemmers, mits geen A limiet behaald

17 NJJK lange baan nnb

Selectiezwemmers (junioren en jeugd), mits limiet behaald 

17 Overijsselse B Kampioenschappen nnb nnb nnb

Selectiezwemmers, mits geen A limiet behaald

21 ONK lange baan nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

22 ONK lange baan nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

23 ONK lange baan nnb

Selectiezwemmers (senioren), mits limiet behaald

24 Kortebaanwedstrijden nnb nnb nnb

Selectiezwemmers (junioren/jeugd/senioren), mits limiet behaald

Juli 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 Speedo SportEmotion Jaargangfinale Dordrecht nnb nnb

Minioren Selectie (minioren), mits limiet behaald 

07 Start zomervakantie
08 Interne zwemwedstrijd Borne 07.45 08.00