WS Twente

OK winter 2015 [05/01/2015]

Het jaar is nog maar net begonnen of de Overijsselse winterkampioenschappen staan voor de deur.
De meeste zwemmers hebben gewoon doorgetraind tijdens de kerstvakantie, dus we zijn benieuwd!
 
De organisatie is al weken in gang en vrijdag bereidt een klein groepje WS Twentenaren al het een en ander voor. 
Zaterdag en zondag zijn er ontelbare vrijwilligers op de voor- en achtergrond aanwezig om alles in goede banen te leiden.
Maar wat hebben onze zwemmers weten te presteren in onze mooie TWentebad dat was voorzien van elektronische tijdwaarneming?
Nou best veel! Op zich al een prestatie op zich als je mag deelnemen, want alleen de 6 beste zwemmers van Overijssel per jaargang komen per zwemslag aan de start van een 50 of 100 meter.
 
Hier de medaillewinnaars van WS Twente:
 
Rico Rüdiger (goud: 100m school, zilver: 50m school, 100m wissel)
Niels Hofmeijer (goud: 50m vrij, 100m vrij, 50m rug, 100m rug, zilver: 100m school, 100m vlinder)
Luuk ter Mors (brons: 100m school)
Thomas de Lange (goud: 50m school, 100m school)
Lieke Oude Lenferink (goud: 50m rug, 100m rug, 100m vlinder, 100m wissel, zilver: 100m vrij, 100m school, brons: 50m vrij)
Janneke Lenderink (goud: 100m vrij, 100m vlinder, zilver: 50m vrij, brons: 50m school, 100m school, 50m vlinder, 100m wissel)
Myrthe Meier (goud: 50m vrij, zilver: 100m wissel, brons: 100m vrij, 50m school, 100m school)
Merel Kraaijenhof (goud: 50 school, 100m school, 50m rug, zilver: 50m vrij, 100m vrij, 100m rug, 100m wissel, brons: 50m vlinder)
Sem de Goei (goud: 100m wissel, zilver: 50m school, brons: 50m vlinder, 100m vlinder)
Torben Lammerdink (goud: 50m vrij, 100m vrij, 50m vlinder, 100m vlinder, 100m rug)
Mathieu Boers (goud: 50m vlinder, 100m vlinder, 100m vrij, zilver: 50m rug, 100m rug, brons: 50m vrij)
Hans-Jan Westerhof (goud: 50m vlinder, zilver: 100m wissel, brons: 100m vlinder)
Niels Kemperink (goud: 50m vrij, 50m rug, 100m rug, 100m vlinder, 100m wissel, zilver: 50m school, brons: 50m vlinder, 100m vrij)
Eline Brok (zilver: 50m rug, 100m rug, 50m school, 100m school)
Anouk Rekers (zilver: 50m rug, 100m rug, brons: 50m vlinder, 100m vlinder)
Kars Veldkamp (zilver: 50m vrij, brons: 100m vrij)
Irene Fredriks (goud: 50m school, 100m school, zilver 50m vlinder, 100m wissel, brons: 50m vrij)
Jurre ten Dam (brons: 50m rug, 100m rug)
Twan Eenkhoorn (goud: 50m rug, 100m rug, brons: 50m vlinder, 100m wissel)
Lennart Muijzer (zilver: 100m wissel)
Carlijn Hansté (zilver: 50m rug)
Geralda Woolderink (zilver: 100m wissel)
 
Daarnaast waren er ook nog succesvolle estafette-teams:
Goud: 4x50m wisselslag dames, 4x50m wisselslag heren, 4x50m vrije slag heren   
Zilver: 4x50m vrije slag dames, 4x50m wisselslag dames 
Brons: 4x50m vrije slag heren, 4x50m wisselslag heren
 
Al met al een topweekend. Iedereen gefeliciteerd.