Zwemmen

WS Twente kent drie zwemonderdelen: AquaMania, Masterszwemmen en Selectiezwemmen.

AquaMania

AquaMania is voor zwemmers vanaf vijf tot tien jaar die hun A en B diploma hebben gehaald en spelenderwijs hun plezier en vaardigheden willen vergroten op het gebied van zwemmen en waterpolo.

Masters

Masterszwemmen richt zich op iedereen van 18 jaar en ouder die zijn zwemvaardigheden en conditie verder wil uitbouwen.

Selectiezwemmen

Selectiezwemmen is prestatiegericht. Er wordt dan ook meerdere keren per week getraind om de techniek, de conditie en de resultaten te verbeteren

Zwemkalender

Oktober 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
20 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit deel 1 Oldenzaal 15.00 15.30
27 NJK 800/1500 Amsterdam nnb nnb
27 Zuyderzee Master Circuit 2 Zwolle 11.30 12.00
28 NJK 800/1500 Amsterdam nnb nnb
28 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15

November 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit 2 Markelo nnb nnb
04 Limiet wedstrijd Hengelo nnb nnb
10 Overijsselse Minioren Club Meet Zwolle nnb nnb
11 Instap (deel 2) Denekamp nnb nnb
17 Overijsselse A Kampioenschappen kb Nijverdal nnb nnb
18 Overijsselse A Kampioenschappen kb Nijverdal nnb nnb
18 Zuyderzee Master Circuit 3 Almere-Poort nnb nnb
18 Twentecup (deel 1) Losser nnb nnb
24 Meerkamp deel 2 Markelo nnb nnb
24 Overijsselse A Kampioenschappen kb nnb nnb nnb
25 Minioren Limiet Losser nnb nnb
25 Overijsselse A Kampioenschappen kb nnb nnb nnb
30 LAC Hengelo nnb nnb

December 2018

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
02 Twentecup (deel 2) Hengelo nnb nnb
08 Minioren-Junioren Circuit 2 Hardenberg nnb nnb
08 Zuyderzee Master Circuit 4 Lelystad nnb nnb
09 Interne zwemwedstrijd Borne
13 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb
14 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb
15 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb
15 Overijsselse B Kampioenschappen kb Zwolle nnb nnb
16 NJJK korte baan Eindhoven nnb nnb
16 Overijsselse B Kampioenschappen kb Zwolle nnb nnb
21 ONK korte baan Tilburg nnb nnb
22 ONK korte baan Tilburg nnb nnb
23 ONK korte baan Tilburg nnb nnb
27 Oliebollenwedstrijd Almelo nnb nnb

Januari 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
06 Middenafstand limiet Hengelo nnb nnb
06 Zuyderzee Master Circuit 5 Amersfoort nnb nnb

Datum wijzigt nog

12 Competitie Team 2 Nijverdal 12.00 12.30
12 Competitie Team 1 Nijmegen nnb nnb
19 Minioren Limiet Oldenzaal nnb nnb
20 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit 3 Hengelo nnb nnb
24 ONMK kb Zwolle nnb nnb
25 ONMK kb Zwolle nnb nnb
25 LAC Hengelo nnb nnb
26 ONMK kb Zwolle nnb nnb
27 Limietwedstrijd lb Hengelo nnb nnb
27 Swimkick-Minioren Circuit 2 Losser nnb nnb

Februari 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
02 Open Overijsselse Estafette Kampioenschappen Hengelo nnb nnb
03 Twentecup (deel 3) Losser nnb nnb
09 Competitie Team 2 Lochem 16.30 17.00
09 Competitie Team 1 Hengelo nnb nnb
16 Zuyderzee Master Circuit 6 Heerenveen nnb nnb
17 Limietwedstrijd lb Hengelo nnb nnb

Vanaf Minioren 3

22 PSV International Talent Trophy lb Eindhoven nnb nnb
23 PSV International Talent Trophy lb Eindhoven nnb nnb
23 NK Studenten Dordrecht nnb nnb
24 PSV International Talent Trophy lb Eindhoven nnb nnb
24 Meerkamp deel 3 Rijssen nnb nnb

Maart 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 LAC extra Hengelo 18.15 18.30
02 Minioren-Junioren Circuit 3 Dedemsvaart nnb nnb
09 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb nnb
09 Overijsselse Lange Afstand Kampioenschappen Nijmegen nnb nnb
10 Speedo Jaargangwedstrijd Leiden nnb nnb
10 Overijsselse Lange Afstand Kampioenschappen Nijmegen nnb nnb
10 Minioren Limiet Losser nnb nnb
10 Limietwedstrijd lb Hengelo nnb nnb
16 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit 4 Hengelo nnb nnb
17 Zuyderzee Master Circuit 7 Emmeloord nnb nnb

Datum wijzigt nog

17 Interne zwemwedstrijd Borne nnb nnb
23 Competitie Team 2 Hengelo 13.30 14.00
24 Competitie Team 1 Nijmegen nnb nnb
30 Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen Kampen nnb nnb
31 Instap (deel 3) Denekamp nnb nnb

April 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
05 NJK 800/1500 Den Haag nnb nnb
05 Swimcup Den Haag nnb nnb
06 Swimcup Den Haag nnb nnb
06 Nationale Arena Minioren Club Meet Den Haag nnb nnb
06 Meerkamp deel 4 Hengelo nnb nnb
07 Swimcup Den Haag nnb nnb
07 Limietwedstrijd lb Hengelo nnb nnb

Vanaf Min. 3

12 NK 5000m Eindhoven nnb nnb
12 Swimcup Eindhoven nnb nnb
13 Swimcup Eindhoven nnb nnb
13 Twentecup (deel 4) Losser nnb nnb
14 Swimcup Eindhoven nnb nnb
14 Zuyderzee Master Circuit 8 Alkmaar nnb nnb
20 Finale Hoofdklasse nnb nnb nnb
21 Pasen

Mei 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
02 ONMK Amersfoort nnb nnb
03 ONMK Amersfoort nnb nnb
04 ONMK Amersfoort nnb nnb
05 ONMK Amersfoort nnb nnb
05 Bevrijdingsdag
10 LAC Hengelo nnb nnb
11 Swimkick-Minioren Circuit 3 Oldenzaal nnb nnb
18 Meerkamp deel 5 Nijverdal nnb nnb
18 Overijsselse A Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb
19 Overijsselse A Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb
19 Instap (deel 4) Losser nnb nnb
25 Overijsselse A Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb
26 Overijsselse A Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb

Juni 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 Riessentak toernooi Rijssen nnb nnb
01 Overijsselse Miniorenfinales nnb nnb nnb
02 Overijsselse Miniorenfinales nnb nnb nnb
09 Pinksteren
13 NJJK Eindhoven nnb nnb
14 NJJK Eindhoven nnb nnb
15 NJJK Eindhoven nnb nnb
15 Overijsselse B Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb
16 NJJK Eindhoven nnb nnb
16 Overijsselse B Kampioenschappen lb Hengelo nnb nnb
21 ONK Amersfoort nnb nnb
22 ONK Amersfoort nnb nnb
23 ONK Amersfoort nnb nnb
29 Violacup Hengelo nnb nnb
30 Speedo SportEmotion Jaargangfinale Dordrecht nnb nnb

Juli 2019

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
15 ZOMERVAKANTIE