Zwemmen

WS Twente kent drie zwemonderdelen: AquaMania, Masterszwemmen en Selectiezwemmen.

AquaMania

AquaMania is voor zwemmers vanaf vijf tot tien jaar die hun A en B diploma hebben gehaald en spelenderwijs hun plezier en vaardigheden willen vergroten op het gebied van zwemmen en waterpolo.

Masters

Masterszwemmen richt zich op iedereen van 18 jaar en ouder die zijn zwemvaardigheden en conditie verder wil uitbouwen.

Selectiezwemmen

Selectiezwemmen is prestatiegericht. Er wordt dan ook meerdere keren per week getraind om de techniek, de conditie en de resultaten te verbeteren

Zwemkalender

Januari 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
26 Miniorenlimiet Denekamp
26 ONMK korte baan Rotterdam

Februari 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 Regionale Estafette Kampioenschappen Nijverdal
02 Regionale Estafette Kampioenschappen Nijverdal
02 Instapwedstrijd Denekamp
08 Zuyderzee Masters Circuit 6 Heerenveen
08 Regio Minioren Clubmeet 2 Oldenzaal
09 B-limiet, lange baan Hengelo
14 LAC Hengelo
22 NK studenten nnb
29 Meerkamp deel 3 Rijssen

Maart 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 Miniorenlimiet Hengelo
07 Regio Lange Afstanden Kampioenschappen Hengelo
07 Speedo jaargangwedstrijd Leiden
08 Clubkampioenschappen Hengelo
08 KNZB trainersdag
08 Speedo jaargangwedstrijd Leiden
14 Nationale Competitie deel 4 / Team 2 Lochem
14 Nationale Competitie deel 4 / Team 1 Nijmegen
21 A-limiet lange baan Hengelo
22 Zuyderzee Masters Circuit 7 Amersfoort
22 Interne zwemwedstrijd Borne
28 Minioren-Junioren Circuit deel 4 Hengelo
29 B-limiet, lange baan Hengelo

April 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
03 Swim Cup Den Haag
04 Meerkamp deel 4 Hengelo
04 KNZB Open Waterdag
04 Swim Cup Den Haag
05 Swim Cup Den Haag
05 Nationale Arena Club Meet Den Haag
09 Swim Cup Eindhoven
10 LAC Hengelo
10 NK 5000m Eindhoven
10 Swim Cup Eindhoven
11 Swim Cup Eindhoven
12 Swim Cup Eindhoven
18 Minioren Sprint Kampioenschappen Zwolle
19 Instap deel 3 Denekamp
19 Zuyderzee Masters Circuit 8 Alkmaar
30 ONMK

Mei 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
01 ONMK
02 ONMK
03 ONMK
09 Minioren-Junioren Circuit deel 5 Hengelo
16 Meerkamp deel 5 nnb
16 Overijsselse A Kampioenschappen Hengelo
17 Overijsselse A Kampioenschappen Hengelo
23 Riessentak Rijssen
23 Overijsselse A Kampioenschappen Hengelo
24 Overijsselse A Kampioenschappen Hengelo
29 Zwemkamp WS Twente nnb
30 Zwemkamp WS Twente nnb
30 Pfingstschwimmen Nordhorn
31 Zwemkamp WS Twente nnb

Juni 2020

Dag Wedstrijd Plaats Inzwemmen Aanvang Bijzonderheden
06 Regio Minioren Finales Kampen
07 Regio Minioren Finales Kampen
07 Interne zwemwedstrijd Borne
11 NJJK Eindhoven
12 NJJK Eindhoven
13 NJJK Eindhoven
13 Overijsselse B Kampioenschappen Hengelo
14 NJJK Eindhoven
14 Overijsselse B Kampioenschappen Hengelo
19 ONK Rotterdam
19 NJK 800/1500m Rotterdam
20 ONK Rotterdam
20 NJK 800/1500m Rotterdam
21 ONK Rotterdam
27 Viola Sprint Kampioenschappen Hengelo